WSPARCIE

Każda cegiełka pozwala twórcy rozwinąć skrzydła! Jeśli podoba Ci się to co robię – możesz mnie wesprzeć na kilka sposobów:

💐 [Wsparcie namaenonaii]

Każdą kwotą blik/karta/paypal/psc możesz aktywować alert wizualno-dźwiękowy na transmisji, oraz wiadomość pisemnej na czacie twitch (od 5zł)! Takie wsparcie pozwala mi na ulepszanie podzespołów, zakup cosplayów, materiałów do druków i wielu innych rzeczy, dzięki którym podnosimy jakość kontentu. Przedłuża czas streamów podczas specjalnych eventów!

🌹 [Subskrypcja]

Unikalne Pupciowe subskrybcje za każdy miesiąc na platformie Twitch.tv – odznaki, brak reklam, super emotki, których możesz używać po całym Twitchu i discordzie, wspólne gry, aktywności, rozdania ♥ Subki mają różne tiery – za T1 otrzymujesz aż 42 emotki; za T2 otrzymujesz 47 emotek; za T3 otrzymujesz 52 emotki. Dołącz do naszego Pałacu Umysłu!

🌷  [Bitsy]

Specjalna waluta na platformie Twitch.tv – odznaki paprotki, która urośnie za każdym razem, gdy podlejesz ją bitsami! Dodatkowe emotki na stałe, z których możesz korzystać oraz specjalne powiadomienia i cheersowe animowane emoteczki! ♥

🌺 [Patronite]

Ranga vip na discordzie za bycie Patronem, specjalny tajemny pokój tylko dla Patronów, obecność na liście wspierających w materiałach, na streamach, listy świąteczne, materiały przedpremierowe,  rysunki ulubionych postaci, nawet te +18, wspólne projekty i aktywności rozwijające kontent ♥ Dołącz do Rodzinki Patronów ♥

Za każde wsparcie z całego serca dziękuję! Każdy grosz przybliża mnie do zrealizowania mojego największego marzenia – budowy własnego domu!

Wsparcie streama jest dobrowolne i nie podlega zwrotowi! Jeśli wiadomość zamieszczona w alercie wsparcia będzie ofensywna lub naruszy regulamin platformy, z którą współpracuję – zastrzegam sobie możliwość usunięcia takiej treści z ekranu i czatu. Taka wiadomość nie zostanie również przeczytana na głos.