PATRONITE

Doberek ♥

Nazywam się Neri ( ˙꒳˙ )ノ! W internecie działam jako Namaenonaii. Uwielbiam być multi zadaniowa, przez co wszędzie mnie pełno i wciąż uczę się czegoś nowego. Na co dzień jestem content creatorem, Twitch partnerką, ilustratorką i straszliwą gadułą. Zwariowaną, pełną energii i miłości do pracy. Witaj w moim Pałacu Umysłu ♥ 

STRONA: www.namaenonaii.pl
TWITCH: www.twitch.tv/namaenonaii
INSTAGRAM: www.instagram.com/namaenonaii/
TWITTER: www.twitter.com/namaenonaii
YOUTUBE: www.youtube.com/namaenonaii
TIKTOK: www.tiktok.com/@namaenonaii
DISCORD: https://discord.gg/m8y649QKjU


______________________________

GAŁĘZIE MOJEJ TWÓRCZOŚCI 
__________________________________

 

STREAMING

Życie w internecie, jest ciekawsze niż myślisz! ♥

Od 21 września 2018 roku zaczęłam przygodę streamową na platformie Twitch.tv ♥

Z początku były to transmisje artystyczne, ilustratorskie w digitalu, jednak wraz z rozwojem kanału doszło wiele nowych możliwości! Na streamach można zobaczyć just chatting z moimi kociakami; gry mobilne takie jak Arknights, w której jestem content creatorką, Genshin Impact, czy Tower of Fantasy; gry z nintendo switch’a, playstation 5, VR i moje ulubione farming symulatory oraz rpg, czy wykańczające, aczkolwiek piękne platformówki. Dodatkowo również gotuję, robię cosplaye czy szydełkuję. Organizujemy unboxingi sprzętowe, giveawaye, wyzwania czasowe i transmisje charytatywne. Dziś jestem Twitch Partnerem, streamerką na pełen etat i realizuje się wraz z moją cudowną społecznością ♥ 

Zapraszamy serdecznie na streamy! Twórzmy cudowną historię! Razem ♥

Stream: www.twitch.tv/namaenonaii
Grafik: www.twitch.tv/namaenonaii/schedule

 

ILUSTRACJE

Obrazy w Twojej głowie mogą być rzeczywistością ♥

Od 2017 roku pracuję jako grafik, ilustrator i spełniam się artystycznie!

Aktywności i sztuki artystyczne towarzyszą mi od najmłodszych lat, jednak prawdziwe powołanie odnalazłam w digitalu! Dziś jest to moja największa pasja i praca jednocześnie. Dzięki niej codziennie otwieram umysł na nowe możliwości, rozwijam się i stawiam sobie kolejne wyzwania! Poznałam również wielu wspaniałych twórców, którzy korzystają z narysowanych przeze mnie emotek, logo czy layoutów!

Swoje prace udostępniam na swojej stronie internetowej i na mediach społecznościowych♥

Semiart: namaenonaii.pl/semiart/
Emotki: namaenonaii.pl/emotki-x-badge/

ANIMACJA

Możemy być reżyserami własnych marzeń… ♥

Od 2020 roku zaczęłam uczyć się animacji, żeby kiedyś stworzyć własne anime!

Uwielbiam sztukę japońską i wszelakiego rodzaju animacje, od prostych i karykaturalnych, po niesamowicie złożone i płynne pełnometrażowe produkcje. Długo się do tego zbierałam, mając za plecami pełno obaw, ale jeśli nie spróbuję, to nigdy się tego nie nauczę! A z racji iż jestem „samosia” i chcę jak najwięcej rzeczy zrobić sama – zajmuje mi to dużo czasu. Jednak z czasem playlista będzie się powiększać i będzie coraz lepsza. Na początku zaczęłam od animowania emotek, które poszerzyły zakres moich możliwości projektowych i graficznych. Zapraszam do mojego świata pełnego prób i błędów, wzlotów i upadków animacji!

Moje animacje będzie można znaleźć na youtube i twitchu już wkrótce ♥

Patronite

Wspólnie możemy zrobić wszystko ♥

Pomysł na Patronite pojawił się dosyć spontanicznie. Pomyślałam, że to może być doskonała forma integracji z odbiorcą! Dzięki temu możemy budować wspaniałe, rodzinne community, kreować i stworzyć własne miejsce w internecie. Pełne pasji, uśmiechu, kreatywności. Właśnie, dlatego pojawił się mój Patronite, żeby natchnąć do działania! Marzę, żeby działalność w internecie stała się moją pełnoprawną pracą. Dzięki Wam i Waszemu wsparciu będę mogła docierać do najdalszych zakątków własnego umysłu, żeby tworzyć dla Was coraz piękniejsze rzeczy!

Dziękuję za uwagę i wsparcie, do zobaczonka na streamach! 

Buziaki, baj baj!