ANIMACJA


ANIMACJA

Obrazy w Twojej głowie mogą być rzeczywistością ♥

 Pewnego dnia wpadłam na ambitny pomysł stworzenia swojego własnego anime. Zawsze marzyłam o dołożenie własnej cegiełki do tego magicznego świata i czuję, że nadszedł ten moment. W pojedynkę pewnie zajmie to dużo czasu. Rysunki, muzyka, projektowanie postaci, tła, scenariusz pożerają gigantyczną ilość godzin i energii, ale proces i efekty twórcze pozostawią ślad w internecie już na zawsze! Metodą małych kroczków, od prostych animacji emotek, po delikatnie poruszające się tła, po bardziej skomplikowane sekwencje, będziecie mogli obserwować progres! Moje wzloty i upadki będziecie mogli śledzić na mediach społecznościowych – jako filmy na youtube, czy filmy na twitch.tv! 

Bardzo dziękuję moim Patronom z serwisu Patronite.pl i Subskrybentom z Twitch.tv – to dzięki Wam i Waszemu wsparciu mogę uczyć się i rozwijać swoje możliwości w kolejnej dziedzinie artystycznej! 


Animacje wymagają wiele czasu i nauki, więc trzeba na nie troszkę poczekać, ale będzie warto! Filmiki będę publikować na mediach społecznościowych oraz tutaj na mojej stronie internetowej!

Dziękuję za cierpliwość ♥