PROGI WSPARCIA

Witajcie! ♥

Przedstawiam Wam post ze wszystkimi dokładnymi opisami progów na moim Patronite! ♥ Bardzo dziękuję Wam za każde wsparcie. Dzięki Wam mogę dalej realizować swoje marzenia, poszerzać horyzonty, zapewniać lepszą jakość materiałów i rozwijać się z roku na rok coraz bardziej!

PROGI – TIERY SUBSKRYBCJI PATRONITE

TIER 1 (10zł miesięcznie)

♫꒰・◡・๑꒱

◁ Lista Patronów na transmisjach – lista wszystkich nicków wspierających w danym miesiącu. Patron, który chce znaleźć się na liście musi w prywatnej wiadomości na Patronite wysłać mi: (nickname twitch tv), (nickname, który ma wyświetlać się w napisach), (email z patronite).

◁ Ranga Patron na discordzie – w zakładce „strefa patrona” możesz znaleźć kartę „discord”, to właśnie tu połączysz swoje konto Patronite z discordem, bot w ciągu 2 godzin ustawi wszystkie trybiki, żeby nadać Ci rangę.

◁ Tajemny pokój na discordzie – każdy Patron po podłączeniu konta Patronite z dc, może dostać się do tajemnego pokoju, w którym informuję o wszystkich nowościach, zmianach, akacjach, lub innych aktywnościach, o których wiedzieć będą przedpremierowo Patroni.

◁ Sala chwały na stronie internetowej – każdy Patron niezależnie od ilości miesięcy wspierania zostaje wpisany w „Salę chwały” znajdującą się na mojej stronie internetowej! Nickname zostaną tam już na stałe, jako pamiątka wspólnej przygody!

 

TIER 2 (15zł miesięcznie)

♫꒰・◡・๑꒱

◁ Rysunki sfw – rysunki starsze, oraz nowsze w wersji safe for work.

◁ Ankiety projektowe – Patroni na specjalnym kanale dc, będą wybierać wykonane przeze mnie projekty rysunkowe, które znajdą się na merchu kanału. Mogą to być torby materiałowe, koszulki, naklejki, kubeczki, pocztówki i inne.

(Zawiera nagrody z poprzedniego progu)

 

TIER 3 (25zł miesięcznie)

♫꒰・◡・๑꒱

◁ Rysunki nsfw – rysunki starsze, oraz nowsze w wersji nsfw +18  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

◁ Pomysł na stream – Patroni mogą pomóc mi w wybieraniu kontentu na stream! Mogą to być make’upy, wyzwania kulinarne, gamingowe, rysunkowe, czy jakie Wam wpadną do głowy. Wydarzenie zaplanujemy, wybierzemy termin oraz realizację całego pomysłu! Całe wydarzenie pojawi się w kalendarzu na stronie internetowej.

◁ Materiały przedpremierowe – poza streamami biorą udział w różnych aktywnościach, unboxingach, projektach. Patroni będą mieli dostęp do specjalnej zakładki niepublicznej na youtube, gdzie będę publikować materiały, oraz kanału na dc, gdzie będę wrzucać przygotowane zdjęcia lub krótkie filmiki.

◁ Kartki elektroniczna rysunki w formie kartki wysyłane na discordzie do Patronów. W konkretnym terminie wysyłam post na tajnym kanale dc, a zostawiając przy nim reackje – dajecie mi znać, że chcecie otrzymać taką pamiątkową karteczkę!

(Zawiera nagrody z poprzednich progów)

 

TIER 4 (50zł miesięcznie)

♫꒰・◡・๑꒱

◁ Pocztówka świąteczna – pocztówka pamiątkowa wysyłana na święta do Patronów! W konkretnym terminie wysyłam post na tajnym kanale dc, a zostawiając przy nim reackje – dajecie mi znać, że chcecie otrzymać taką pocztówkę! Wysyłka pocztą polską, dlatego będę potrzebować adresu do wysyłki!!!

(Zawiera nagrody z poprzednich progów)

 

TIER5 (100zł miesięcznie)

♫꒰・◡・๑꒱

◁ Specjalne chibi na salę chwały! – Patron ma możliwość zgłosić się ze swoim pomysłem na chibi, które znajdzie się z nickname na Sali Chwały w wielkim kolażu! Pomysły należy wysłać mi prywatnie na discordzie z opisem pomysłu, lub inspiracją!

◁ Specjalny list świąteczny – List pamiątkowy wysyłana na święta do Patronów! W konkretnym terminie wysyłam post na tajnym kanale dc, a zostawiając przy nim reakcje – dajecie mi znać, że chcecie otrzymać taką pocztówkę! Wysyłka pocztą polską, dlatego będę potrzebować adresu do wysyłki!!! W liście mogą znaleźć się pamiątki związane z aktywnościami kanału – naklejki, torby czy breloczki!

(Zawiera nagrody z poprzednich progów)

 ______________________________________________________________________ 

 ★ Żeby zapisać się na listę patronów, otrzymać dostęp do prywatnego pokoju i wyświetlać się na materiałach, wyślij mi w prywatnej wiadomości na discordzie, lub patronite kilka informacji: 1. Twój Nickname wyświetlany na liście (sala chwały, lista na materiałach) 2. Adres email 3. Nickname Twitch – dzięki temu będę mogła przypisać wszystkie rangi i nagrody z progu ♥

 ★ Projekty, które wykonuję (rysunki, animacje, filmiki) zajmują mi dużo czasu, musisz o tym pamiętać! Poza tym, że streamuje codziennie po ok 6-8 godzin, zajmuję się mediami, mam również pracę graficzną, reklamową, tworzę kontent promocyjny dla firm gamingowych, więc potrzebuję czasu na wszystko! Materiały, progres pracy informacje o współpracach, streamach sponsorowanych i kolejnych krokach rozwoju kanału – będę wysyłać na bieżąco!

 ★ Wysyłka za granicę – koszt ponosi patron! (Często wysyłanie paczek za granice, kosztuje o wiele więcej niż wynosi próg wsparcia, pokrycia materiałów, na które zbieram fundusze). Istnieje również opcja „przekazania paczki” – są osoby, które nie są zainteresowane nagrodami z danego progu, dlatego mogą one zaproponować inne rozwiązanie np. rozdanie paczki w giweaway’u, wysłanie jej jako prezent dla innej osoby, lub całkowitą rezygnację z otrzymania paczki. W takim przypadku proszę o wysłanie do mnie wiadomości prywatnej!

 ★ Paczki oraz listy wysyłam po dłuższym okresie wspierania subskrypcji Patronite – dzięki temu jestem w stanie zorganizować różnego rodzaju rzeczy dla Patrona, dlatego nie popędzajcie! Wszystkie nagrody mam zapisane – jednak ilość obowiązków nie pozwala mi na wysyłanie paczek automatycznie! Pamiętajcie, że każdy fant jest jedynie dodatkiem, wyróżnieniem, ale głównym założeniem jest wspieranie twórcy i pomoc w jego rozwoju!

 ★ Listy wysyłane są pocztownie, dlatego będę prosiła o podanie tych danych do wysyłki, które będą umożliwiały mi wrzucenie listu do skrzynki, nie wchodzą w gre listy pośrednie przez np żabkę, lub inne firmy!

 ★ Jeśli Patron złamie regulamin którejkolwiek platformy, na której pracuję – zastrzegam sobie możliwość do odebrania – np. rangi Patron, promowania nickname Patrona na mediach, wysyłanie paczek, na których widnieją moje dane osobowe itp. – ponieważ może wiązać się to z zagrożeniem nie tylko moim, ale komfortu reszty Patronów. Mowa nienawiści, znieważanie, rasizm, seksizm itp zachowania są surowo zabronione na każdej platformie i egzekwowane banem, co niestety miało już miejsce.

 
 
Jeśli macie jakieś pytania, piszcie je na dc lub Patronite!
Dziękuję bardzo za uwagę! ♥
Miłego dnia!